Be the first to get the Amiblu Stream Magazine with cutting-edge information about sustainable water solutions!

Przedstawiciele Regionalni w Polsce

Dyrektor Sprzedaży w Polsce

Piotr Ząbek

 

tel. kom.: +48 691 743 503
piotr.zabek@amiblu.com

Koordynator Projektów Kolejowych i Lotnisk w Polsce

Tomasz Filipek

 

tel. kom.: +48 693 911 172
tomasz.filipek@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. mazowieckie

Adam Olesiński

 

tel. kom.: +48 691 394 155
adam.olesinski@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. łódzkie i lubelskie

Andrzej Flisiuk

 

tel. kom.: +48 601 383 700
andrzej.flisiuk@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. dolnośląskie

Rafał Faryś

 

tel. kom.: +48 691 394 156
rafal.farys@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. lubuskie i opolskie

Adam Klorek

 

tel. kom.: +48 693 911 174
adam.klorek@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. małopolskie

Tomasz Jamroz

 

tel. kom.: +48 691 743 504
tomasz.jamroz@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. podkarpackie

Janusz Kalita

 

tel. kom.: +48 601 911 168
janusz.kalita@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. śląskie

Adam Wojtala

 

tel. kom.: +48 691 912 278
adam.wojtala@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Norbert Kopydłowski

 

tel. kom.: +48 691 380 693
norbert.kopydlowski@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. warmińsko-mazurskie
i podlaskie

Andrzej Jaświłowicz

 

tel. kom.: +48 691 743 509
andrzej.jaswilowicz@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. pomorskie
i zachodniopomorskie

Wojciech Tarajkiewicz

 

tel. kom.: +48 691 394 157
wojciech.tarajkiewicz@amiblu.com

Kierownik Regionu
woj. świętokrzyskie i płn.-wsch. część woj. śląskiego

Marek Mathea

 

tel. kom.: +48 601 911 161
marek.mathea@amiblu.com