Przedstawiciele Regionalni w Polsce

Regional Sales Manager
Polska – Zachód

Adam Klorek

tel. kom.: +48 693 911 174
adam.klorek@amiblu.com

Regional Sales Manager
Polska – Wschód

Tomasz Zwarzany

tel. kom.: +48 693 911 181
tomasz.zwarzany@amiblu.com

woj. pomorskie
i kujawsko-pomorskie

Paweł Gulczyński

tel. kom.: +48 691 394 157
pawel.gulczynski@amiblu.com

woj. zachodniopomorskie
i lubuskie
Technical Sales Manager 

Michał Dończak

tel. kom.: +48 695 909 012
michal.donczak@amiblu.com

woj. świętokrzyskie i małopolskie
Technical Sales Manager

Krzysztof Góra

tel. kom.: +48 691 743 504
krzysztof.gora@amiblu.com

woj. łódzkie i mazowieckie
Technical Sales Manager

Tomasz Świętczak

tel. kom.: +48 601 383 700
tomasz.swietczak@amiblu.com

woj. wielkopolskie
Technical Sales Manager

Jacek Misiak

tel. kom.: +48 691 380 693
jacek.misiak@amiblu.com

woj. dolnośląskie i opolskie
Senior Technical Sales Manager

Rafal Faryś

tel. kom.: +48 691 394 156
rafal.farys@amiblu.com

woj. lubelskie i podkarpackie
Senior Technical Sales Manager

Piotr Ząbek

tel. kom.: +48 691 743 503
piotr.zabek@amiblu.com

woj. podlaskie
i warmińsko-mazurskie
Technical Sales Manager

Piotr Cis

tel. kom.: +48 691 743 509
piotr.cis@amiblu.com

woj. śląskie + Energy Projects
Senior Technical Sales Manager

Adam Wojtala

tel. kom.: +48 691 912 278
adam.wojtala@amiblu.com

Projekty przemysłowe
Technical Sales Manager

Izabela Chodorowska

tel. kom.:+48 693 911 172
izabela.chodorowska@amiblu.com

Dane

Dane techniczne

Średnica, ciśnienie, sztywność i dużo więcej… Wszystkie techniczne dane, których potrzebujesz by zaprojektować, zainstalować i eksploatować nasze rurociągi.

Referencje

Baza referencji

Ponad 30 000 projektów w ponad 125 krajach i ponad 60 lat na rynku. Odkryj spektakularne i wymagające technicznie projekty z wykorzystaniem technologii Amiblu (Flowtite, Hobas, Amiblu, Amiscreen) - zobacz naszą bazę referencji.

Ślad węglowy

Nasz ślad węglowy

Naszym celem jest, by do 2023 roku wyprodukować pierwszą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla rurę oraz do 2030 roku zostać firmą neutralną pod kątem emisji CO2. Wykorzystujemy posiadane zasoby — nasze doświadczenie, nasz głos i naszą sieć oddziałów — do walki z kryzysem klimatycznym i inspirowania ludzi na całym świecie, by szanowali wodę tak, jak powinniśmy.